GALAXY 40 Przecinarka plazmowa

  • 2 390,00 zł z VAT
  • 2 550,00 zł brutto
  • 1 943,09 zł netto
  • Raty

Zamów telefonicznie lub zapytaj naszego doradcę o ten produkt

880 44 45 44
od 08:00 do 20:00
Krótko o cięciu plazmowym:
Wykorzystanie łuku plazmowego pozwalającego na cięcie wszystkich materiałów przewodzących prąd elektryczny znalazło zastosowanie w przemyśle w latach 50-tych ubiegłego wieku. Rozwój technologii cięcia oraz specjalistycznych urządzeń pozwolił na rozszerzenie zakresu zastosowań cięcia plazmowego z wcześniej rozwiniętego cięcia stali austenitycznych i stopów lekkich o stale niskostopowe. Olbrzymi rozwój tej technologii spowodował, że w pewnych warunkach cięcie plazmowe stało się konkurencyjne dla takich procesów jak np. cięcie laserowe czy cięcie gazowe. Ponadto w zależności od wielkości produkcji, jak i potrzeby osiąganej jakości powierzchni i powtarzalności wymiarów procesy cięcia termicznego mogą być prowadzone manualnie, półautomatycznie i automatycznie (CNC).

Plazmotwórczy gaz, przepływając
przez łuk elektryczny jarzący się między elektrodami, ulega jonizacji i dzięki dużemu zagęszczeniu mocy wytwarza strumień plazmy (zjonizowanego gazu). Dysza zamontowana w palniku skupia łuk plazmowy. Chłodzone ścianki dyszy powodują zawężanie kolumny łuku. Wysoka temperatura w jądrze łuku plazmowego i bardzo duża prędkość strumienia plazmy (energia kinetyczna) to zjawiska powodujące, że materiał jest stopiony i wydmuchany ze szczeliny.

PLASMA GALAXY 40

Nie daj się zwieźć niewielkim rozmiarom -  GALAXY 40 to koń wyścigowy. Moc 40A pozwala na cięcie materiału do grubosci 12mm a niewielki rozmiar i stosunkowo mała waga 8,5kg pozwala na użycie maszyny w terenie. Technologia inwertorowa IGBT sprawia że maszyna jest energooszczędna, przy pełnej mocy zabezpieczenie sieci to tylko 16A!. Płynna regulacja prądu 10-40A cięcia daje ci możliwość pełnej kontroli nad cięciem. Możesz precyzyjne dostosować prąd cięcia do potrzeb, czy tniesz cienkie blachy czy korzystasz z maksymalnej mocy urządzenia  jakość cięcia jest zawsze pod kontrolą.

Niezależnie od projektu jaki wykonujesz GALAXY 40 zawsze może być pomocny w przygotowaniu elementów, czy będzie to stal czarna, nierdzewna, kwasowa, aluminium lub inny metal przewodzący prąd GALAXY 40 przetnie go niczym gorący nóż masło!

Palnik z zapalaniem bezdotykowym pozwala na długą bezawaryjną pracę palnika ponieważ niema w nim elementów stykających się z materiałem przy zapalaniu łuku ulegających zużyciu a części eksploatacyjne charakteryzują się dłuższą żywotnością.

Na panelu przednim znajdziesz wszystkie informacje pozwalające na ustawienie maszyny do twoich potrzeb: prąd spawania, ciśnienie powietrza to główne parametry mające wpływ na jakość cięcia, wszystkie informacje są dostarczane przez czytelny graficzny wyświetlacz LCD a regulacja parametrów odbywa się za pomocą wielofunkcyjnego potencjometru.

Maszyna znajdzie zastosowanie w warsztatach ślusarskich, wytwórnaich konstrukcji stalowych, zakładach blacharskich, firmach specjalizujących się w budowie samochodów OFF-ROAD 4x4 lub SPORT TUNING, gospodarstwach rolnych jak i zaawansowanych warsztatach domowych!

Twoja nowa przecinarka plazmowa GALXY 40 zostanie dostarczona w solidnym kartonowym opakowaniu z uchwytem PLAZMOWYM, kablem masowym.
instrukcją obsługi w języku polskim i 12 miesięczną gwarancją

Jeśli chcesz uzupełnić swój zestaw o dodatkowe akcesoria np.: dysze, elektrody lub inne akcesoria.
Większość akcesoriów znajdziesz w naszym sklepie internetowym.

Model
GALAXY 40
Zasilanie
230V
Pobór mocy
3,8kVA
Cięcie jakościowe
10mm
Cięcie rozdzielające
12mm
Prąd cięcia
40A
Waga
8,5kg
Wymiary
270x115x255mm


Najwyższą jakość oferowanych towarów

W naszym sklepie znajdziesz wiele znanych marek, które już same są gwarancją wysokiej jakości. Stawiamy na sprawdzone produkty i dzięki temu unikamy sytuacji nieprzyjemnych zarówno dla Ciebie jak i dla nas. Ty również wybieraj mądrze - cena na prawdę nie jest najważniejsza

Realna gwarancja

Kupując w naszym sklepie masz pewność że produkt jest fabrycznie nowy i pochodzi z legalnego źródła, posiada gwarancję producenta lub importera. Okres obowiązywania jest zamieszczony na stronie produku.
Warunki gwarancji, adresy i telefony serwisów są zamieszczone na kartach gwarancyjnych.

Pewny transport

Wysyłki realizujemy sprawdzonymi firmami kurierskimi UPS, GLS, DHL, DPD lub POCZTĄ POLSKĄ a koszt transportu uzależniony jest od wagi. System wyświetla opcje przesyłki wraz z kosztami przy obliczaniu koszyka.

Wszystkie zakupy powyżej 1000zł brutto płatne przedpłatą transport gratis

Przykładowe koszty transportu:

KURIER
Przedpłata do 70kg: 25zł
Pobranie do 70kg: 35zł
Transport powyżej 70kg: ustalamy indywidulanie
POCZTA POLSKA
Według cennika
http://cennik.poczta-polska.pl/usluga,krajowy_paczka_pocztowa.html

Dodatkowe informacje pod numerem infolini: 880 44 45 44

Dodaj Komentarz
Ocena: 1 10
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator

Imię i nazwisko:
E-mail:
Telefon:
Twoje pytanie:
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator