PULSEMIG 250HF MIG TIG MMA Synergia Puls 3w1

  • 4 750,00 zł z VAT
  • 3 861,79 zł netto
  • Raty

Zamów telefonicznie lub zapytaj naszego doradcę o ten produkt

880 44 45 44
od 08:00 do 20:00
To całkowity przełom w urządzeniach WELDER FANTASY - Całkowicie nowe źródło, trzy spawarki w jednej obudowie ze sterowaniem SYNERGICZNYM i funkcją MIG-PULSE, TIG HF (pierwsze takie źródło na rynku) przeznaczone do spawania metodami: MIG-MAG, TIG DC Lift, MMA w jednej poręcznej, przenośnej obudowie.

PULSEMIG waży zaledwie 20kg, dysponuje mocą 250A przy zasilaniu 230V i mieści się w obudowie 420x240x330mm.

Maszyna PULSEMIG jest sterowana mikroprocesorem z wgranymi programami SYNERGICZNYMI co pozwoliło zoptymalizować proces spawalniczy MIG-MAG dla stali czarnej jak i metali kolorowych łącznie z ALUMINIUM. Urządzenie posiada też możliwość doboru parametrów dla tak popularnej ostatnio metody LUTOSPAWANIA drutami CuSi co pozwala na stosowanie PULSEMIG-a w serwisach blacharskich.

Funkcja PULSE- podstawowym zadaniem tej funkcji jest ograniczanie ilości wprowadzonego ciepła do spajanych elementów oraz zwiększenie wydajności spawania. Funkcja przydatna szczególnie przy spawaniu ALUMINIUM i stali wysokostopowych. Regulowane wartości modulacji pozwalają na pełną kontrolę całego procesu przy zachowaniu wysokojakościowych połączeń.

Konstruktorzy nie zapomnieli również o możliwości spawania drutem SAMOOSŁONOWYM FLUX co pozwala na korzystanie z metody MIG-MAG w terenie bez ciężkiej butli z gazem osłonowym,

Spawarka PULSEMIG charakteryzuje się stabilną charakterystyką łuku spawalniczego w każdej z metod, szerokim zakresem regulacji parametrów w tym elektroniczną regulacją indukcyjności.
Technologia IGBT w jakiej zostało zaprojektowane i wykonane PULSEMIG pozwoliła osiągnąć niespotykane w tej kategorii parametry techniczne przy jednoczesnym niskim poborze prądu.

PULSEMIG znajdzie zastosowanie
wszędzie tam gdzie wszechstronność prowadzonych prac wymaga stosowania różnych metod spawalniczych, tam gdzie warunki nie pozwalają na stosowanie tradycyjnych źródeł spawalniczych a operatorzy potrzebują szybko i precyzyjnie ustawić parametry prądu spawania.
Spawarka sprawdzi sie też w gospodarstwach rolnych, warsztatach ślusarskich, firmach TUNINGOWYCH i OFF-ROAD 4x4.

Napięcie zasilania

230V

Napięcie biegu jałowego

65V

Prąd spawania MAX

250A

Prąd spawania TIG DC

10-250A

Prąd spawania MMA

10-200A

Prąd spawania MIG MAG

10-250A

Prąd biegu jałowego

63V

Ilość rolek podajnika

2 Profesjonalny

Prędkość podawania drutu

2,7-14,4m/min

Średnica drutu

0,6-1,0mm

Zabezpieczenie

IP23S

Wymiary

420x240x330mm

Waga

25kg

Twoja nowa spawarka PULSEMIG zostanie dostarczona w solidnym kartonowym opakowaniu z uchwytem TIG SR 26, kablem MMA, kablem masowym, uchwytem MIG-MAG, instrukcją obsługi w języku polskim i 12(paragon) lub 24(faktura VAT) miesięczną gwarancją

Jeśli chcesz uzupełnić swój zestaw o dodatkowe akcesoria np.: reduktor gazu drut spawalniczy, przyłbicę spawalniczą, rolki do innego rodzaju drutu itp.

Większość akcesoriów znajdziesz w naszym sklepie internetowym

Najwyższą jakość oferowanych towarów

W naszym sklepie znajdziesz wiele znanych marek, które już same są gwarancją wysokiej jakości. Stawiamy na sprawdzone produkty i dzięki temu unikamy sytuacji nieprzyjemnych zarówno dla Ciebie jak i dla nas. Ty również wybieraj mądrze - cena na prawdę nie jest najważniejsza

Realna gwarancja

Kupując w naszym sklepie masz pewność że produkt jest fabrycznie nowy i pochodzi z legalnego źródła, posiada gwarancję producenta lub importera. Okres obowiązywania jest zamieszczony na stronie produku.
Warunki gwarancji, adresy i telefony serwisów są zamieszczone na kartach gwarancyjnych.

Pewny transport

Wysyłki realizujemy sprawdzonymi firmami kurierskimi UPS, GLS, DHL, DPD lub POCZTĄ POLSKĄ a koszt transportu uzależniony jest od wagi. System wyświetla opcje przesyłki wraz z kosztami przy obliczaniu koszyka.

Wszystkie zakupy powyżej 1000zł brutto płatne przedpłatą transport gratis

Przykładowe koszty transportu:

KURIER
Przedpłata do 70kg: 25zł
Pobranie do 70kg: 35zł
Transport powyżej 70kg: ustalamy indywidulanie
POCZTA POLSKA
Według cennika
http://cennik.poczta-polska.pl/usluga,krajowy_paczka_pocztowa.html

Dodatkowe informacje pod numerem infolini: 880 44 45 44

Dodaj Komentarz
Ocena: 1 10
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator

Imię i nazwisko:
E-mail:
Telefon:
Twoje pytanie:
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator