Półmaska ochronna ELIPSE A1P3 R D z węglem aktywnym rozm. M/L

  • Dostępność: Mała ilość
  • Producent: GVS
  • 119,00 zł z VAT
  • 126,00 zł brutto
  • 96,75 zł netto
  • Raty

Zamów telefonicznie lub zapytaj naszego doradcę o ten produkt

880 44 45 44
od 08:00 do 20:00
Maska ELIPSE A1P3 dzięki niewielkiemu rozmiarowi oraz lekkiej wadze doskonale sprawdzi się przy dłuższej pracy, także takiej, która wymaga dodatkowego stosowania innych produktów bezpieczeństwa PPE, ponieważ półmaska jest kompatybilna z przyłbicami jak i hełmami spawalniczymi.
Komfort i bezpieczeństwo użytkowania zapewnia solidne wykonanie, zgodne z europejskimi standardami. Posiada duży zawór wydechowy, co zapewnia bardzo niskie stężenie dwutlenku węgla wewnątrz półmaski.

Maska posiada dwa wymienne filtry klasy P3, które stanowią połączenie filtra cząstek stałych z filtrem z węglem aktywnym, dzięki czemu skutecznie uchroni Cię przed szkodliwym działaniem pyłku, oparów i gazów organicznych, a jednocześnie nie narazi na alergie – jest lateksowa, bezsilikonowa, antyalergiczna i bezzapachowa.

ELIPSE A1P3 wykonana jest z wysokiej jakości tworzyw, które spełniają standardy materiałów wykorzystywanych w medycynie.
Filtry przeciwpyłowe P3 są bardzo wydajne jednocześnie zapewniają swobodę i komfort oddychania. Nowoczesna technologia umożliwia filtrację nawet przy wysokich stężeniach, czy też wilgotności.
Specjalna konstrukcja, nisko ułożone filtry zapewniają szerokie pole widzenia.

Maska ELIPSE A1P3 wielorazowego użytku, z możliwością wymiany filtrów, które znajdziesz tutaj.
Dodatkowo możesz uzupełnić swoją maskę o zestaw filtrów wstępnych wraz z pokrywą do ich mocowania oraz samodzielne filtry wstępne.

ELIPSE A1P3 to półmaska, którą powinien mieć każdy lakiernik.

Najwyższą jakość oferowanych towarów

W naszym sklepie znajdziesz wiele znanych marek, które już same są gwarancją wysokiej jakości. Stawiamy na sprawdzone produkty i dzięki temu unikamy sytuacji nieprzyjemnych zarówno dla Ciebie jak i dla nas. Ty również wybieraj mądrze - cena na prawdę nie jest najważniejsza

Realna gwarancja

Kupując w naszym sklepie masz pewność że produkt jest fabrycznie nowy i pochodzi z legalnego źródła, posiada gwarancję producenta lub importera. Okres obowiązywania jest zamieszczony na stronie produku.
Warunki gwarancji, adresy i telefony serwisów są zamieszczone na kartach gwarancyjnych.

Pewny transport

Wysyłki realizujemy sprawdzonymi firmami kurierskimi UPS, GLS, DHL, DPD lub POCZTĄ POLSKĄ a koszt transportu uzależniony jest od wagi. System wyświetla opcje przesyłki wraz z kosztami przy obliczaniu koszyka.

Wszystkie zakupy powyżej 1000zł brutto płatne przedpłatą transport gratis

Przykładowe koszty transportu:

KURIER
Przedpłata do 70kg: 25zł
Pobranie do 70kg: 35zł
Transport powyżej 70kg: ustalamy indywidulanie
POCZTA POLSKA
Według cennika
http://cennik.poczta-polska.pl/usluga,krajowy_paczka_pocztowa.html

Dodatkowe informacje pod numerem infolini: 880 44 45 44

Dodaj Komentarz
Ocena: 1 10
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator

Imię i nazwisko:
E-mail:
Telefon:
Twoje pytanie:
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator